![](http://www.elefsinaculture.gr/sites/default/files/styles/node-default/public/acquia/blog/misc/890x560x158540-39a_aiskhuleia_04.jpg,qitok=AoJzuPDg.pagespeed.ic.iThtpyNO9Q.jpg)
Εξασφαλίστε τη θέση σας στις εκδηλώσεις των Αισχυλείων από τώρα αγοράζοντας την οικονομική κάρτα διαρκείας για όλες τις εκδηλώσεις.
Η Κάρτα κοστίζει 40 Ευρώ, 30 Ευρώ & 100 Ευρώ - κανονική, φοιτητική, οικογενειακή (4 άτομα) αντιστοίχως - και παρέχει στον κάτοχο της δικαίωμα πρόσβασης στο σύνολο των φετινών εκδηλώσεων με έκπτωση 50% επί της συνολικής τιμής των εισιτηρίων, καθώς επίσης και το προνόμιο διακεκριμένης θέσης.
Το προνόμιο της αριθμημένης θέσης δεν ισχύει μετά τις 20:30
Η τιμή του εισιτηρίου και της κάρτας διαρκείας, για τους κατόχους κάρτας ανεργίας, ορίζεται στην κατώτερη τιμή (φοιτητικό - 5 και 30 ευρώ αντίστοιχα).
Αφήστε το σχόλιο σας